пвс
сип
апв
пв3
медный провод
шввп

Що називається дротом?

Це технічний виріб, який складається з однієї або кількох жил, скручених разом. Кожна зжила може бути ізольована або неізольована. Конкретна конструкція залежить від призначення дроту.

Зважаючи на відсутність ізоляції та металевої оболонки, провід не можна використовувати для прокладання під землею або водою. Це і є ключовою відмінністю дроту кабелю. Адже провід – це складова кабелю.

Як використовується провід?

Основне завдання дроту – передача електричної енергії від джерела до споживача.

Які бувають види дроту?

Видів дроту існує безліч, серед найпоширеніших можна назвати:

  • СІП – самонесучий ізольований провід. Використовується для передачі та розподілу енергії в повітряних силових та освітлювальних мережах.
  • ППВ – плоский провід з мідною ТПЗ, ізоляцією з ПВХ з розділовими перемичками., а також його різновид АППВ (як ТПЗ – алюміній).
  • АВП, а також ПВ1 та ПВ3 – застосовується для електричних установок під час прокладання в силовій або освітлювальних мережах.
  • ПВС – мідний багатожильний провід з ізоляцією із ПВХ. Має круглу форму та підвищену щільність.
  • ШВВП – мідний дріт, з міднолуженим складом жил з ізоляцією з ПВХ. Використовується для приєднання приладів, агрегатів та пристроїв, переважно побутового призначення.

На що слід звертати увагу при виборі дроту?

Фахівці компанії STP Energy при виборі дроту рекомендують, в першу чергу, звертати увагу на конкретне завдання, для якого потрібний провід і тому робити свій вибір. Але серед інших чинників вибору можна назвати такі:

  1. Необхідна пропускна спроможність напруги.
  2. Умови експлуатації кабелю (температура, потенційні механічні ушкодження, вібрація, хімічні ушкодження).
  3. Особливості прокладання (відкрита/закрита).
  4. Необхідний рівень пожежної безпеки.
  5. Необхідний клас гнучкості жив. Класи 1 та 2 призначені для кабельних виробів стаціонарної прокладки, а 3,4,5 та 6 – для гнучких проводів.

Фахівці STP Energy завжди готові надати безкоштовну професійну консультацію щодо вибору дроту, щоб ваша покупка була економічно та технічно вигідною.

Де купити якісний дріт у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України?

Компанія STP Energy на постійній основі підтримує на своїх складах широкий асортимент якісного дроту від провідних та перевірених виробників.

А наявність додаткових рішень, досвідченої команди професіоналів в арсеналі компанії дозволяє комплектувати об’єкти та виконувати проекти «під ключ» у найкоротші терміни та з максимальною зручністю для клієнта.