акустический кабель

Технічні характеристики

Вид ізоляції: ПВХ/поліетилен/тефлон

Кількість жил: 1-2

Будова жили: пучкоподібна/концентрична/мотузкова

Конструкція кабелю: гнучка

Перетин жили: від 0,25 мм2

Акустичний кабель: опис та призначення

Акустичний кабель – це вид електричного кабелю, який використовується для електричного з’єднання між гучномовцями та аудіо підсилювачами.

Основне призначення аудіо кабелю – мінімальне відхилення між вхідними і вихідними параметрами, звуку, що транслюється, за потужністю і частотою.

Сучасні акустичні кабелі складаються з двох або більше електричних провідників в ізоляції, таких як ПВХ, поліетилен або тефлон. Два дроти електрично ідентичні, але виділені визначення правильної полярності аудіо сигналу. Як матеріал провідника краще використовувати чисту мідь.

Пристрій та особливості акустичного кабелю

Це двожильні гнучкі провідники в ізоляції і, на перший погляд, мало чим відрізняються від мережевих шнурів. Відмінність полягає у застосовуваному матеріалі та методі намотування, що особливо важливо, коли йдеться про професійний акустичний кабель, де високий рівень фону, перешкод не допустимий.

Купити акустичний кабель

Для того, щоб придбати акустичний кабель вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .