устройство автоматического ввода резерва NZ7

Технічні характеристики

Температура робочого середовища: -5℃~+40℃

Висота над рівнем моря, м: 2000

Клас забруднення: 3

Номінальна робоча напруга (Ue), В: 400, 50 Гц

Максимально допустиме імпульсне
напруга, кВ: 6-8

Рівень захисту: IP30

Торгова марка : CHINT

Пристрій автоматичного введення резерву NZ7: опис та призначення

NZ7 призначено для автоматичного переходу на резервне введення в мережах змінного струму частотою 50 Гц номінальною робочою напругою до 400 В та номінальним струмом від 16 А до 630 А, а також керування та автоматичний перехід на дизель-генератор.

NZ7 також забезпечує автоматичне перемикання одного або кількох навантажень мережі з одного джерела живлення на інший з метою забезпечення нормального функціонування обладнання на об’єктах.

Пристрій автоматичного введення резерву NZ7 відноситься до класу СВ – продукції нового покоління. NZ7 укомплектовано пристроєм цифрового електронного керування – контролером, що забезпечує високу надійність, економію електроенергії, компактність та зручність експлуатації. У пристрої NZ7 закладені всі сучасні функції керування, а також передбачені електричне та механічне блокування, що робить його безпечним.

Фото Пристрої автоматичного введення резерву NZ7

Придбати Пристрій автоматичного введення резерву NZ7

Для того, щоб придбати пристрій для автоматичного введення резерву NZ7 типу вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .