кабель алюминиевый

Технічні характеристики

Напруга джерела: від 0,66 до 1 кВ

Номінальна частота: 50 Гц

Допустима робоча температура: -50 °C до +50 °C

Рівень вологості: до 98%

Мінімальний радіус вигину при прокладанні: не менше 4-х діаметрів кабелю

Термін служби: 25 років

Кабель алюмінієвий: опис та призначення

Силові кабелі та дроти з алюмінієвими жилами використовуються в лініях електропередач високої напруги. При високих значеннях напруги пропускна здатність залежить від опору струмоведучих жил. При низьких значеннях напруги цей фактор знижує пропускну здатність.

Силовий алюмінієвий кабель широко поширений через свою низьку собівартість і невелику габаритну масу. Відповідно, ці згадані переваги визначають його перевагу над аналогічними провідниками з мідних жил. При обмеженнях в експлуатації за вагою та потребою великих діаметрів кабельних ліній використовують алюмінієві жили. Незважаючи на наявність низки обмежень і недоліків, це не зменшує його застосування в різних сферах діяльності людини і виробництва. Насамперед, при експлуатації слід акцентувати увагу на ефективному використанні позитивних якостей продукції.

У лініях електропередач низької напруги силовий алюмінієвий кабель також знайшов своє застосування, великий опір компенсується рахунок підвищення площі поперечного перерізів жил.

У житлових приміщеннях переважно не проводити прокладання кабелю з токоведущими жилами з алюмінію, т.к. алюмінієві з’єднання недовговічні, на відміну від аналогічних мідних жил. Категорично заборонено з’єднання мідних та алюмінієвих провідників один з одним. Іонний обмін, який виникає в результаті з’єднання, погіршує властивості алюмінію, що може спричинити аварійну ситуацію. При з’єднанні застосовуються спеціальні наконечники чи проміжні провідники з олова.

Доступні моделі дроту до замовлення

Актуальність Тип дроту Кількість/перетин жив Продавець
1 груд.20 АС 35/6,2 STP ENERGY
2 груд.20 АС 50/8 STP ENERGY

Купити кабель алюмінієвий

Для того, щоб придбати алюмінієвий кабель вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .