автоматический выключатель в литом корпусе NM8/NM8S

Технічні характеристики

Номінальний струм: 40-1600А

Гранична здатність, що відключає: 50-70кА

Типорозмір: 800-1250

Тип розчеплювача: термомагнітний/електронний

Зносостійкість: до 20 000 циклів

ТМ: CHINT

Автоматичний вимикач в литому корпусі NM8/NM8S: опис та призначення

Цей вимикач є триполюсним і підходить для багатофазної мережі. У апарату підвищена комутаційна здатність, що робить його чудовим рішенням для об’єктів, на яких спостерігається інтенсивне навантаження на проводку. Її автоматичний вимикач зможе захистити від передчасного зношування і вбереже від поломки підключене електроустаткування.

Встановлення автомата проблем не викличе, користувач легко впорається з цим завданням. Автомат кріпиться на дин-рейку у горизонтальному або вертикальному положенні. Встановлюють його за допомогою спеціальних болтів. Провід можна підвести і знизу, і зверху. Після активації обладнання відразу починає діяти, пропускаючи через себе струм. Комутація не відбувається відразу, розмикає контакти пристрій лише за відхилення частокових показників.

Відбувається роз’єднання ланцюга оперативно, завдяки чому лінія не страждає від навантажень, струмів КЗ. Після того, як показники електромережі прийдуть у норму, автомат можна повернути у вихідне положення – він пробуде до наступних порушень на лінії.

Зносостійкість силового обладнання китайського виробництва висока. Передбачається, що автоматичний вимикач виконає за експлуатаційний період двадцять тисяч вимикань та включень. Треба враховувати, що цифра може виявитися меншою – через неправильну експлуатацію знос обладнання настає раніше. Підвищені навантаження також виснажують його ресурс.

Силові автомати CHINT Electric серії NM8S широко використовуються як у приватному цивільному будівництві, так і у сфері промисловості. При цьому вибір моделі залежить від умов експлуатації. Наприклад, для приватних домоволодінь буде достатньо стандартного автоматичного вимикача NM8S. А у промисловому секторі вже потрібні силові автомати з додатковими функціями – віддалене керування, контроль параметрів роботи мережі тощо.