модульное устройства на DIN-рейку NB310L

Технічні характеристики

Номінальна напруга Ue, B: АС 400

Номінальна частота, Гц: 50/60

Номінальний струм In, А: 6, 10, 13, 16, 20, 25, 32, 40

Кількість полюсів: 3P+N

Електрична зносостійкість: 2000

Механічна зносостійкість: 10000

Торгова марка : CHINT

Модульні пристрої на DIN-рейку NB310L: опис та призначення

Автоматичні вимикачі диференціального струму CHINT Electric серії NB310L є якісними та недорогими пристроями диференціального захисту. Автоматичний вимикач з диференціальним захистом – це електричний автоматичний вимикач і ПЗВ, поєднані в одному корпусі.

Подібні автомати застосовуються в електричних мережах з номінальною напругою 400 В та частотою 50/60 Гц. Диференціальний автомат захисту розпізнає як струми перевантаження чи короткого замикання, і струми витоку. Пристрій диференціального захисту здатний виконувати дві функції:
– захист людини від ураження електричним струмом при ненавмисному дотику до струмоведучих частин електроприладу, а також при витоку електричного струму. У цьому випадку, автомат диференціальний виконує функції ПЗВ;
– захист електромережі від струму перевантаження або короткого замикання. При цьому виконується функція автоматичного вимикача.

Автоматичні вимикачі диференціального струму CHINT Electric серії NB310L представлені у двох типах: АС – для захисту тільки від синусоїдальних змінних струмів витоку, та А – для захисту як від синусоїдальних, так і від пульсуючих постійних струмів витоку.

Придбати vодульні пристрої на DIN-рейку NB310L

Для того, щоб придбати модульний пристрій DIN-рейку NB310L вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .