ввг
витая пара
силовой кабель
кабель алюминиевый
акустический кабель
сварочный кабель
авббшв
нагревательный кабель
апв
коаксиальный кабель

Що називається кабелем?

Це технічний виріб, що містить одну або більше ізольованих жил (провідників), укладених у металеву/неметалеву оболонку, поверх якої, залежно від умов прокладки та експлуатації, може бути захисне покриття, яке дає прокладки в землі та під водою. Оболонка може бути гумовою, пластмасовою, зі зшитого поліетилену (СПЕ) і навіть металевою.

Як використовується кабель?

Основні функції кабелю можна розділити на 2 напрямки – контрольна та силова.

Відповідно, контрольні кабель використовують для з’єднання технічних агрегатів, приладів та елементів з елементом живлення (джерелом струму).

Силовий кабель застосовують, відповідно, для передачі та розподілу електричної енергії між струмоприймачами та різноманітними розподільчими приладами.

Які види кабелю бувають?

Видів кабелю існує безліч, серед найпоширеніших можна назвати:

  • ВВГ, і навіть його різновиду: АВВГ, ВВГнг, ВВГп, ВВГз. Даний вид – найпоширеніший і має найбільший попит.
  • NYM – з мідною цільнодротовою струмопровідною житловою та ПВХ-ізоляцією.
  • АВБбШв, і навіть його різновид АПвБбШп. Силовий кабель із броньованими стрічками, алюмінієвою житловою, ізоляцією та захисним шлангом із ПВХ.
  • а також багато інших.

На що слід звернути увагу при виборі кабелю?

Фахівці компанії STP Energy при виборі кабелю рекомендують насамперед звертати увагу на конкретне завдання, для якого потрібен кабель і виходячи з цього робити свій вибір. Але серед інших чинників вибору можна назвати такі:

  1. Необхідна пропускна спроможність напруги.
  2. Умови експлуатації кабелю (температура, потенційні механічні ушкодження, вібрація, хімічні ушкодження).
  3. Особливості прокладання (відкрита/закрита).
  4. Необхідний рівень пожежної безпеки.
  5. Необхідний клас гнучкості жив. Класи 1 та 2 призначені для кабельних виробів стаціонарної прокладки, а 3,4,5 та 6 – для гнучких кабелів.

Фахівці STP Energy завжди готові надати безкоштовну професійну консультацію щодо вибору кабелю, щоб ваша покупка була економічно та технічно вигідною.

Де купити якісний кабель у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України?

Компанія STP Energy на постійній основі підтримує на своїх складах широкий асортимент якісного кабелю від провідних та перевірених виробників.

А наявність додаткових рішень, досвідченої команди професіоналів в арсеналі компанії дозволяє комплектувати об’єкти та виконувати проекти «під ключ» у найкоротші терміни та з максимальною зручністю для клієнта.