контактор NC1

Технічні характеристики

Номінальний струм: 95А

Додатковий контакт: 1НО+1НЗ

Котушка управління: 230В

Uн, B: 690

Ith, А: 20-95

Ін, А, (для АС3), Uн = 380 В: 9-95

Торгова марка : CHINT

Контактор NC1: опис та призначення

Контактори NC1 вже заслужили особливу увагу у професійному середовищі. Конструкція базується на популярній серії CJX2 з деякими доопрацюваннями, щоб відповідати сучасним вимогам до комутаційних апаратів. Також перейменування дозволило уніфікувати найменування всього модельного ряду CHINT. Дану серію можна використовувати для комутації електричних ланцюгів під час роботи з цілим рядом промислового обладнання. До того ж, спільне застосування контакторів NC1 з тепловими реле дозволяє захищати споживачів електроенергії від надструмів.

Серія відрізняється широким діапазоном номінальних струмів. Доступні моделі номіналом від 9 до 95 амперів. Ще одна особливість полягає у широких можливостях спільного використання з іншими вузлами та агрегатами. Приєднуючи додаткові блоки до контактора NC1, можна отримати:

  • Контактори з витримкою часу;
  • Реверсивні контактори;
  • Магнітні пускачі;
  • Контактори для ланцюгів КРМ;
  • Багатофункціональні магнітні пускачі (типу “зірка-трикутник”).

Модельний ряд призначений для роботи в мережах змінного струму з напругою 690 вольт. У тому числі можлива експлуатація за підвищеної частоти до 60 герц. Залежно від моделі ланцюг управління може працювати або змінного, або постійного струму. Тобто можлива ситуація, коли через силові контакти проходить змінний струм, а управління відбувається через мережу постійного струму (моделі з літерою Z у назві). Котушки управління підтримують струм від 24В до 400В. Серія контакторів NC1 призначена для частої комутації ланцюгів, тому пристрої здатні виконувати до 1200 циклів перемикання за годину (за категорією застосування АС-3 при 380/400 В). У цьому конструктивно контактор розрахований на 10 млн. циклів увімкнення/відключення.

Купити контактор NC1

Для того, щоб придбати контактор NC1 вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .