нагревательный кабель

Технічні характеристики

Максимальна робоча температура кабелю: +65 °С

Потужність обігріву на кв. м: не більше 15см

Напруга: 0-300В

Опір: 33Ом +-10%/м

Кількість жил: 1-2

Термін служби: до 50 років

Нагрівальний кабель: опис та призначення

Основний елемент електричної теплої підлоги – нагрівальний кабель – використовується як для обігріву житла, так і для організації систем антизледеніння пішохідних доріжок. А також захисту водостоків та покрівельних навісів від налипання льоду та снігу та захисту трубопроводів від замерзання.

Укладати його можна різними способами, але популярнішим класичним – кріплення за допомогою монтажної стрічки на монтажну сітку. Потрібно бути готовим до того, що висота підлоги з підігрівом збільшиться, хоч і незначно, тому що потрібно обов’язкове заливання стяжкою. Товщина шару нагрівальної конструкції залежить від обраного способу монтажу, шарів гідроізоляції та утеплювача та того, наскільки тонкий кабель обраний для укладання теплої підлоги.

Існує тепловий кабель двох видів:

1.Резистивний гріючий – це кабель з 1-2 металевими жилами, оточеними ізоляцією, оболонкою та екраном. Відрізняється невисокою ціною та простотою, проте є досить енерговитратним варіантом

2.Саморегулюючий гріючий кабель – відрізняється від резистивного, не тільки більшою ціною, але і значно кращою енергоефективністю. В його основі напівпровідникова матриця, що змінює опір (а значить, тепловиділення) під впливом температури навколишнього середовища.

Купити нагрівальний кабель

Для того, щоб придбати нагрівальний кабель вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .