контактор NC2

Технічні характеристики

Номінальний струм: 800А

Котушка управління: 230В

Температура навколишнього середовища: -25 … +40 ° С

Uн, B: 690

Умовний тепловий струм, Ith, А: 250-1000

Кількість спрацьовувань за годину: 600-1200

Торгова марка : CHINT

КОНТАКТОР NC2: опис та призначення

Контактори NC2 – це серія комутаційних силових апаратів від компанії CHINT. Вони розраховані на більш серйозні навантаження та комутацію потужніших споживачів електроенергії в порівнянні з іншими модельними лінійками контакторів CHINT. Серія NC2 охоплює номінальні струми від 115 до 800А. Цей модельний ряд немає вбудованих додаткових контактів. Але в конструкції виробу передбачені спеціальні монтажні гнізда для встановлення. Спільно з контактором можна використовувати такі додаткові вузли, як допоміжні контакти, приставка з витримкою часу, механічне блокування та ін.

Конструкція силових контакторів NC2 включає основу, контактну систему, магнітну систему та дугогасну камеру. Для контактної системи цієї серії контакторів характерний подвійний розрив ланцюга. Магнітна система відповідає безпосередньо за включення та відключення. Конструктивно вона виконана єдиним блоком із котушкою керування. Такий блок легко витягується з основи, що робить обслуговування та ремонт більш простим та оперативним. Що стосується матеріалів, корпус контактора виконаний з негорючого пластику, а для виробництва нижньої частини основи використаний алюмінієвий профіль.

Серія NC2 відрізняється малою зоною іонізації вихлопних газів. Це дозволяє монтувати контактори великої потужності без зміни відстаней до інших електротехнічних пристроїв. Установка передбачає як горизонтальний, і вертикальний монтаж шин. Ще одна важлива особливість серії – наявність моделей реверсивних контакторів у заводському виконанні.

Купити контактор NC2

Для того, щоб придбати контактор NC2 вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .