коаксиальный кабель

Технічні характеристики

Мінімальний радіус вигину, стандарт, мм : 30-102

Хвильовий опір, Ом : 75

Постійне поширення, % : 85

Діаметр внутрішнього провідника, мм : 0,81-1,63

Діаметр діелектрика, мм : 3,66-7,11

Товщина оболонки, мм : 0,81 -1,07

Термін служби: 15 років

Коаксіальний кабель: опис та призначення

Коаксіальний кабель – електричний кабель, що складається з центрального провідника та екрана, розташованих співвісно та розділених ізоляційним матеріалом або повітряним проміжком. Використовується для передачі електричних радіочастотних сигналів. Відрізняється від екранованого дроту, застосовуваного передачі постійного електричного струму і низькочастотних сигналів, більш однорідним у напрямі поздовжньої осі перетином (форма поперечного перерізу, розміри і значення електромагнітних параметрів матеріалів нормовані) і застосуванням якісніших матеріалів для електропровідників і ізоляції.

Ключове завдання коаксіального кабелю – пропускати від передавача (це може бути супутникова, звичайна телевізійна антена або інтернет-комунікатор) ВЧ сигнал із частотами у сотні мегагерц.

Як з’єднується коаксіальний кабель?

Тут застосовуються коаксіальні роз’єми – штекери, які можна комутувати як вручну при під’єднанні кабелю, так і в деяких випадках знадобляться допоміжні інструменти: обтискні, а також для зачистки ізоляції.

З’єднуватися повинні обидва провідники – як центральний, так і обплетення, щоб високочастотний електричний ланцюг був замкнутий. Перешкоди, що спостерігаються на екрані телевізійного приймача, часто викликані неправильною комутацією двох коаксіальних кабелів, зокрема, якщо забули приєднати екрануючий провід.

Слід уникати частих з’єднань, у тому числі через розгалужувачі або доведеться використовувати спеціальні підсилювачі сигналу через коаксіал.

Купити коаксіальний кабель

Для того, щоб придбати коаксіальний кабель вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .