розетка с заземлением

Технічні характеристики

Ступінь захисту: IP20

Розмір: 75x75x40 мм

Тип конструкції: модульний

Тип монтажу: прихований

Матеріал корпусу: поліамід

Номінальна напруга: 250 В

Розетка із заземленням

Конструкція розетки модульного типу із заземленням забезпечує швидкість та легкість при монтажі.

Розетка складається із трьох основних частин: супорт; механізм розетки рамка, яку можна придбати окремо. Механізм розетки є універсальним, і залежно від серії рамки, Classic або Nordic, ви з легкістю зможете змінити стиль із класичних елегантних та респектабельних форм на скандинавський модернізм із прямокутними формами та нордичним характером. Завдяки окремому супорту, який під час ремонту встановлюється окремо, при завершенні можна легко усі механізми та рамки на супорт, механізми залишаться чистими та збережуть надійність функціонування. Фіксація супорта в монтажній коробці можлива як на гвинти, так і на лапки.

Спеціально розроблений діелектричний монтажний супорт з технополімеру забезпечує стійкість до напруги 1000 В. Поряд з іншими перевагами композитний супорт блискуче пройшов усі комплексні випробування в лабораторії НДПКИ «МОЛНІЯ», які довели несприйнятливість механізмів до швидких перехідних процесів. 61000-6-1: 2019 Електромагнітна сумісність.

Сам механізм розетки пройшов випробування та має сертифікат відповідності за стандартом ДСТУ IEC 60884-1:2007.

Розетка розрахована на номінальне електричне навантаження змінного струму до 250 Вольт, 16 Ампер. Розетка має силові електричні затискачі дроту гвинтового типу. Деталі корпусу виготовлені з поліаміду, який не підтримує горіння. Фронтальні поверхні мають стійкість до впливу ультрафіолету та високі показники зносостійкості.

Купити розетку із заземленням

Для того, щоб придбати розетку із заземленням вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .