модульное устройства на DIN-рейку NXB-63

Технічні характеристики

Кількість полюсів:

Характеристика спрацьовування – крива струму: C

Номінальна робоча напруга, В: 400

Серія: NXB

Тип монтажу: На DIN-рейку

Ступінь захисту (ІР): 20

Торгова марка : CHINT

Модульні пристрої на DIN-рейку NXB-63: опис та призначення

Вимикач NXB-63 – це сучасний модульний пристрій для захисту від перевантажувальних струмів та струмів короткого замикання. Воно автоматично розриває ланцюг у разі порушення нормальних параметрів роботи мережі.

Також автомат дозволяє виконувати розрив ланцюга вручну, якщо виникне така потреба. Автоматичні вимикачі NXB-63 випускаються на номінальні струми від 1 до 63 ампер. Для більш високих значень номінального струму можна використовувати пристрої NXB-125G (до 125 ампер).

Обидва модельні ряди відносяться до серії NEXT, розробленої компанією CHINT з урахуванням останніх тенденцій в електроенергетиці. Зокрема автоматичний вимикач NXB-63 обладнаний вікном індикації, що дозволяє стежити за станом контактів.

Цей модульний автомат здатний витримувати безвідмовну експлуатацію в широкому діапазоні температур. Допустимими робочими умовами вважається температура від -35 до +70 градусів. Не можна не відзначити стійкість до зносу електричної частини (10 тисяч циклів) та механічної частини (20 тисяч циклів).

Що стосується технічних характеристик, то номінальна здатність, що відключає, при короткому замиканні становить 6000А. Тип електромагнітного розчіплювача відповідає наступним характеристикам спрацьовування: B, C, D.

Купити модульний пристрій DIN-рейку NXB-63

Для того, щоб придбати vодульний пристрій на DIN-рейку NXB-63 вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .