проходной выключатель

Технічні характеристики

Поверхня: глянець

Номінальна напруга: 250 В

Номінальний струм: до 10А

Кількість ліній підключення: 3шт

Тип з’єднання: безгвинтовий

Гарантійний термін: 60 місяців

Прохідний вимикач: опис та призначення

Вимикач двоклавішний із композитним супортом, розрахований на комутацію електричного навантаження змінного струму до 250 Вольт, 10 Ампер. Комутація відбувається електричним контактом з урахуванням сплаву срібла. Контактна група виконана з надійних сплавів та розрахована на безгвинтовий затискач дроту, що забезпечує швидкість монтування.

Конструкція вимикача модульного типу і складається з трьох основних частин: супорт; механізм вимикача; рамку, яку можна придбати окремо. Механізм вимикача є універсальним, і в залежності від серії рамки, Classic або Nordic, ви легко зможете змінити стиль з класичних елегантних форм на нордичний модернізм з прямокутними формами тільки змінивши рамку. Завдяки окремому супорту, який під час ремонту встановлюється окремо, та при завершенні ремонту можна легко усі механізми та рамки на супорт, сам механізми залишається чистими та збереже надійність функціонування. Фіксація супорта в монтажній коробці можлива як на гвинти, так і на лапки.

Спеціально розроблений діелектричний монтажний супорт з технополімеру забезпечує стійкість до напруги 1000 В. Поряд з іншими перевагами композитний супорт блискуче пройшов усі комплексні випробування в лабораторії НДПКИ «МОЛНІЯ», які довели несприйнятливість механізмів до швидких перехідних процесів. 61000-6-1: 2019 Електромагнітна сумісність.

Сам механізм вимикача пройшов випробування та має сертифікат відповідності за стандартом ДСТУ EN 60669-1:2018.

Деталі корпусу виготовлені з поліаміду, який не підтримує горіння. Фронтальні поверхні мають стійкість до впливу ультрафіолету та високі показники зносостійкості.

Наша основна перевага – самостійне виробництво електрофурнітури на заводі Plank Electrotechnic в Україні, тому Ви маєте унікальну можливість замовити продукцію навіть в індивідуальній кольоровій гамі.

Завдяки своїм якостям, простоті, функціональності, надійності такі вимикачі підійдуть як для житлових, так і для приміщень комерційного призначення.

Купити прохідний вимикач

Для того, щоб придбати прохідний вимикач вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .