шввп

Технічні характеристики

Температура експлуатації кабелю: від -15 до +40 °С

Нагрів ізоляції від струмопровідних жил: до +70 °С

Кількість жил: 2-3

Ізоляція: полівініохлоридний пластик

Мінімальний радіус вигину: 5 зовнішніх діаметрів кабелю

Термін служби: 10 років

ШВВП: опис та призначення

Провід ШВВП є універсальним електротехнічним виробом. Він з однаковою частотою застосовується як у промисловому виробництві, і у побуті. Провід ШВВП розшифровка абревіатури: шнур вініл-вініловий плоский досить часто використовується як шнур живлення для різноманітних побутових електротехнічних пристроїв

Провід марки ШВВП знайшли широке застосування у побутовій сфері. Їх використовують як шнури для побутової техніки або як подовжувачі. А ось у виробництві та для харчування потужних споживачів ця марка дроту практично не застосовується, а якщо й застосовується, то лише як тимчасове харчування.

Серед головних переваг даного товару варто виділити підвищену стійкість виробу до вигинів, перепадів температур, сонячного випромінювання, ультрафіолетових променів, утворення корозії, плісняви та грибка. Також кабель простий у монтажі, відрізняється міцністю, багатофункціональністю, надійністю, гнучкістю та доступною ціною.

Доступні моделі дроту до замовлення

Актуальність Тип дроту Кількість/перетин жив Продавець
1 груд.20 ШВВП 2х0,75 STP ENERGY
2 груд.20 ШВВП 2х1,5 STP ENERGY
3 груд.20 ШВВП 3х0,75 STP ENERGY
4 груд.20 ШВВП 3х2,5 STP ENERGY
5 груд.20 ШВВП 3х4,0 STP ENERGY

Купити кабель ШВВП

Для того, щоб придбати кабель ШВВП вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .