розетка с usb

Технічні характеристики

Вид монтажу: Вбудований

Захист (IP): IP22

Кількість гнізд: 2

Напруга живлення: 180 – 260 В

Номінальний струм In: 2 A

Частота струму: 50/60 Гц

Розетка з USB

Вбудовані USB розетки є єдиним блоком, всередині якого розташований блок живлення і від одного до чотирьох USB роз’ємів, розташованих на лицьовій панелі. Візуально він практично не відрізнятиметься від звичайної силової розетки, що вбудовується.

До переваг такого виду розеток можна віднести зручність їх використання, стаціонарність та привабливий зовнішній вигляд. З недоліків відзначають підвищене енергоспоживання через споживання електроенергії навіть у режимі холостого ходу. Це значення не таке істотне і коливається в межах 0,1 – 0,5 Вт, але за місяць може набігти до 400Вт.

Підключення ЮСБ розеток

Для підключення розеток USB можна використовувати провід перетином до 2,5 мм2. Це обмеження обумовлено клемами на введеннях розетки. У той же час номінальний струм 200мА в мережі 220В дозволяє використовувати для його підключення мінімально допустимий, згідно табл. 7.1.1 ПУЕ, провід перетином 1,5 мм2.

Розетка з USB-портом останнім часом завойовує все більше визнання в усьому світі. Адже після ухвалення відповідного стандарту в 2011 році всі мобільні пристрої в Європі повинні мати можливість заряджання від цього роз’єму.

Купити розетку з USB

Для того, щоб придбати розетку з USB вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .