автоматический выключатель в литом корпусе NM1

Технічні характеристики

Номінальні струми, А: 500-800

Номінальна напруга ізоляції, В: 500-800

Номінальна імпульсна витримка
напруга Uimp, В: 6-8

Номінальна робоча напруга, В: 415-690

Відстань зони іонізації, мм: 50-100

ТМ: CHINT

АВТОМАТИЧНИЙ ВИМКНЮВАЧ У ЛИТОМ КОРПУСІ NM1: опис та призначення

Силовий автоматичний вимикач CHINT Electric серії NM1 призначений для мереж змінного струму з частотою 50/60 Гц, номінальної напруги до 690В з номінальним струмом до 1250А.

Силові автоматичні вимикачі CHINT Electric серії NM1 служать для захисту ліній та обладнання, а також захисту електродвигунів. Вони застосовуються в низьковольтному щитовому обладнанні розподілу та захисту від струмів перевантажень, короткого замикання, а також однофазних замикань на землю. Наявність у пристрої силового вимикача CHINT Electric серії NM1 рухового приводу ручного та автоматичного керування дозволяє керувати вимикачем вручну та дистанційно.

Силовий автоматичний вимикач CHINT Electric серії NM1 має 2, 3 та 4 полюси. У пристрої силового вимикача є вузли головної контактної системи, дугогасної системи, приводу, пристрою, що розчіплює, допоміжних контактів. Силовий вимикач CHINT Electric серії NM1 виконаний у стаціонарному виконанні. Влаштування силових вимикачів CHINT Electric серії NM1 дозволяє встановлювати його на горизонтальній площині, у вертикальному або горизонтальному положенні. Силові автоматичні вимикачі CHINT Electric серії NM1 мають три класи здатності, що вимикають: S – звичайні, H – з підвищеною граничною комутаційною здатністю і R – з струмообмеженням.