контактор NC6

Технічні характеристики

Номінальний струм:

Додатковий контакт: 1НО

Котушка управління: 230В

Uн, B: 690

Ith, А: 20

Комутація. ресурс, тис. циклів, АС3: 1200

Торгова марка : CHINT

Контактор NC6: опис та призначення

Дана модель є триполюсним контактором, виробленим компанією CHINT. Пристрій працює в мережах змінного струму з напругою до 230В та частотою 50Гц. Конструкція передбачає наявність одного нормально замкнутого допоміжного контакту. Характеристики номінального робочого струму становлять 6А. Умовний тепловий струм даної моделі – 20А. Потужність при включенні становить не більше 30Вт, а при утриманні контактів у замкнутому стані не більше 4,5Вт.

Серія NC6 складається із компактних міні-контакторів, призначених для частих дистанційних комутацій силових електричних кіл. Пристрій здатний виробляти до 1200 циклів комутації на годину. Найважливішим показником у зв’язку з цим є механічна зносостійкість. Для цієї серії вона становить не менше 10 мільйонів циклів увімкнення/відключення. Сам контактор складається з котушки керування та силових контактів, що замикаються при подачі живлення на котушку. Котушки керування призначені для роботи з номінальною напругою від 24 до 400 вольт.

У серію входять моделі, розраховані на номінальні струми 6А та 9А. Важливою особливістю контакторів NC6 є наявність у конструкції додаткових контактів. Залежно від вибраної моделі, конфігурація цих контактів буде різною (АЛЕ/НЗ). Допоміжні контакти дозволяють підключити додаткові вузли. До аксесуарів, що підключаються, відноситься: приставка з витримкою часу на включення і відключення, резистивні і ємнісні ланцюги, теплові реле та ін.

Купити контактор NC6

Для того, щоб придбати контактор NC6 вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .