авббшв

Технічні характеристики кабелю АВБбШв

Номінальна змінна напруга : 0,66/1 кВ

Кількість жил АВБбШв : 1 – 5 жил

Розмір перерізу : 1,5 – 240 мм2

Допустимі зусилля при протяжці кабелю по трасі прокладки : 50 Н/мм2

Температура навколишнього середовища під час експлуатації кабелю: від -50°С до 50°С

Термін служби: 30 років

АВБбШв: опис та призначення кабелю

АВБбШв – це силовий броньований стрічками кабель, з алюмінієвою житловою, ізоляцією та захисним шлангом із ПВХ.

Кабель силовий броньований з алюмінієвими жилами, з ізоляцією та оболонкою з полівінілхлоридного пластикату призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 0,6 або 1 кВ частоти 50 Гц.

Завдяки наявності бронювання БбШв кабель АВБбШв застосовується в умовах, що передбачають наявність небезпеки механічних та роздавлюючих ушкоджень кабельної лінії. У зв’язку з тим, що він відноситься до класів гнучкості 1 або 2 його застосовують виключно для стаціонарних електроліній. В аварійному режимі електропровідник функціонує не більше восьми годин на добу. Сумарний час роботи в такому режимі складає 1000 годин на весь термін експлуатації. При необхідності пучкової прокладки кабельних ліній застосовується негорючий еквівалент кабелю АВБбШв – АВБбШвнг, що виробляється із застосуванням матеріалів, стійких до поширення вогню.

Кабель призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі, в землі та траншеях, там, де потрібний захист від механічних пошкоджень, без значних зусиль, що розтягують.

АВВГ: опис та призначення

АВВГ – кабель, що складається з алюмінієвих жил, гнучкий, кожна жила захищена ізоляційним шаром з полівінілхлоридного матеріалу, крім того сам кабель має захисну зовнішню оболонку, що складається з ПВХ пластикату.

Завдяки низькій вартості та чудовій якості кабель АВВГ зарекомендував себе як кращий струмопровідник для виробничих, складських, житлових багатоквартирних приміщеннях у мережах освітлення, внутрішньої розводки, а також як вступний кабель у розподільні пристрої.

Жили кабелю АВВГ виконані з м’яких сортів алюмінію, що робить його більш гнучким в експлуатації, але й тендітним при неправильному монтажі. Жили мають два види виконання кругле та секторне.

АПвБбШп 4x120 (ож)-1: опис та призначення

Є силовим кабелем з алюмінієвими ТПЗ, з ізоляцією зі зшитого поліетилену, броньованими сталевими оцинкованими стрічками, із захисним шлангом з поліетилену.

Конструкція:

  • Алюмінієва струмопровідна жила
  • Ізоляція зі зшитого полоетилену
  • Джгут із ПВХ пластикату
  • Поясна ізоляція із ПВХ пластикату
  • Броня з двох сталевих оцинкованих стрічок
  • Випресований захисний шланг із поліетилену.

Фото АПВБбШп

АПВБбШп -1 4Х150
АПВББШП

Купити кабель АВБбШв

Для того, щоб придбати кабель АВБбШв вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .