модульное устройства на DIN-рейку NXB-125G

Технічні характеристики

Номінальний струм (In): 63-125 А

Кількість полюсів: 1P, 2P, 3P, 4P

Характеристика кривої: B, C, D

Гранична здатність, що відключає: 10 кА

Торгова марка : CHINT

Модульні пристрої на DIN-рейку NXB-125G: опис та призначення

Автоматичні вимикачі NXB-125G належать до компактних модульних пристроїв серії NEXT. Вони характеризуються наявністю вікна індикації становища силових контактів. Також серія NEXT відрізняється розширеним діапазоном температурних умов експлуатації від -35 до +70 градусів.

Автоматичні вимикачі NXB-125G багато в чому аналогічні автоматам DZ158. Але на відміну від них мають більш звичні характеристики спрацьовування по струму короткого замикання: B, C, D.

Модульні автомати NXB-125G успішно застосовуються як у промисловості, так і у цивільному будівництві. Цьому сприяє сучасний дизайн та високі характеристики при збереженні доступної ціни.

Ця серія модульних автоматів розрахована на кількість полюсів від одного до чотирьох (залежно від моделі). Номінальні струми становлять від 63 до 125 A. Для номінальних струмів до 63 A варто звернути увагу на вимикачі NXB-63. Якщо говорити про здатність відключати, то її значення дорівнює 10 кА.

Спільно з пристроєм можна використовувати значний набір аксесуарів. До них відноситься допоміжний контакт AX-X3, сигнальний контакт AL-X3, незалежний розчіплювач SHT-X3, а також розчіпувач мінімальної напруги UVT-X3. Всі аксесуари миттєво монтуються за рахунок спеціально розроблених штифтів.

Купити модульний пристрій DIN-рейку NXB-125G

Для того, щоб придбати модульні пристрої на DIN-рейку NXB-125G вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .