подрозетник

Технічні характеристики

Діаметр: 60/64/65/68/70/75мм

Допустима напруга: 440V

Температура плавлення: 650С

Клас захисту: IP30

Матеріал: полістирол, поліпропілен

Гарантійний термін: 60 місяців

Підрозетник: опис та призначення

Підрозетник (установча коробка) – це невід’ємна частина будь-якої електропроводки, від правильної та точної установки якої залежить наскільки безпечним, надійним та комфортним буде монтаж та подальша експлуатація електроустановочних пристроїв, таких як розетки, вимикачі, димери, регулятори теплої підлоги тощо. Залежно від типу основи, в яку відбувається монтаж, підрозетники бувають для суцільних стін (цегляні, бетонні, гіпсолітові тощо) та для прихованої установки в порожнисті стіни та сухі перегородки.

За формою виготовлення вони бувають:

  • Круглі – використовуються найчастіше. Для них найпростіше виготовити спеціальний отвір у стіні. Для цього є велика кількість пристроїв. З них можна збирати необхідні групи, залежно від того, скільки розеток чи вимикачів ви хочете встановити.
  • Квадратні — не такі поширені, але мають свої переваги — у них набагато більше місця і тому можна робити більший запас дроту для зручності розлучення та монтажу. Так само можливе встановлення в них елементів розумного будинку, димерів і т.д. Квадратні підрозетники можна придбати із місткістю від 1 до 4 механізмів.
  • Овальні підрозетники – у чомусь схожі з квадратними, в них так само залишається набагато більше місця, монтаж у них робити набагато легше. Також можна придбати з місткістю від 1 до 5 механізмів.
  • Так само підрозетники відрізняються за розмірами, це і діаметр установки і внутрішній діаметр і глибина самого підрозетника. Настановні діаметри бувають 60, 64 і 68мм, глибиною від 40 до 60 мм. Найпоширеніший і правильніший варіант це підрозетники діаметрів 68 мм і глибиною 42 мм, або глибиною 60 мм у тому випадку, якщо ми робимо розведення без розподільчих коробок. Додаткова глибина такого підрозетника дасть нам можливість розмістити у такому підрозетнику та розлучення та сам механізм розетки.

Купити підрозетник

Для того, щоб придбати підрозетник вам достатньо зателефонувати за номером , вказаним у шапці сайту, написати нам на пошту або замовити зворотній дзвінок .