выключатель-разъеденитель/рубильник NH40

Технічні характеристики

Кількість полюсів: 3, 4

Умовний тепловий струм lth, A: 16-3150

Номінальна напруга ізоляції U, B: 800

Електрична міцність ізоляції, В: 6200

Імпульсна напруга, що підтримується U, кВ: 6, 8, 12

TM: CHINT

Вимикач-роз'єднувач/рубильник NH40: опис та призначення

Пристрій NH40-100/3 є комутаційним апаратом. Його призначення – швидкий розрив та ізоляція частин енергосистеми. Спрацьовувати автоматично рубильник не здатний, його діє оператор.

Вимикач цього типу є триполюсним, він розрахований на номінальний струм до 100А. Поміщений рубильник у надійний корпус. Ступінь захисту пускача – IP00. Механічна зносостійкість обладнання сягає 12 тисяч операцій. Виробник вказує в технічному посібнику, що пристрій слід захищати від поштовхів, вібрацій, пилу та конденсату. Піддавати температурним перепадам апарат неприпустимо.

Розміщувати рубильники NH40-100/3 слід на об’єктах, що знаходяться на висоті до 2 тисячі метрів над рівнем моря. У цьому випадку пристрої працюватимуть справно. Встановлюють обладнання у житлових комплексах, на підприємствах та комерційних об’єктах.

Відрізняє пристрої CHINT компактне виконання. У їх конструкції не передбачено довгого важеля, керування здійснюється за допомогою стандартної рукоятки.

Розміщуються рубильники серії NH40 у центральних розподільчих щитах та шафах. Проблем із встановленням обладнання не виникає. Монтаж проводиться без застосування спеціального інструментарію.

Рубильники належать до найпростіших елементів електроланцюжка і призначені для включення або відключення подачі електроенергії в ручному режимі. Вони можуть використовуватися як локальний елемент безпеки, наприклад, під час аварійної ситуації або у разі ремонту обладнання, так і для створення цілої системи секційних вимикачів. Рубильники CHINT Electrics широко потрібні на підприємствах, різноманітних об’єктах промисловості, в адміністративних та офісних будівлях, а також у приватному домоволодінні (житлові будинки, котеджі, таунхауси тощо).